Ordinace Braník

Ordinace praktického lékaře

Očkování


NOVINKA - od 1.10. pojišťovna hradí očkování proti pneumokokovým infekcím (zejména zápal plic) vakcinou PREVENAR 13 všem pacientům nad 65 let věku.


V naší ordinaci nabízíme očkování:


OČKUJEME proti CHŘIPCE


Proti tetanu


Proti klíšťové encefalitidě


Základní očkovací schéma pro vakcíny FSME-IMMUN


Zrychlené očkovací schéma pro vakcíny FSME-IMMUN


Následná přeočkování

Přeočkování se provádí každé tři roky po provedení základní imunizace. Druhé a každé další přeočkování u osob mladších šedesáti let je možné provést až po pěti letech. Při použití zrychleného očkovacího schématu má být první přeočkování provedeno za tři roky.Vakcinaci je možné provádět kdykoli během roku a dostatečná imunita nastupuje za 14 dní po aplikaci druhé dávky bez ohledu na použité schéma.


Proti chřipce

Každoročně nabízíme očkování proti chřipce - nutno očkovat každý rok - vakcína je vyráběna dle aktuální epidemiolog. situace.


Novinka

Pro rok 2013 vyhlásila VZP (všeobecná zdravotní pojišťovna 111), že proplatí očkování proti chřipce každému pojištěnci, který o to požádá a to na jakékoliv své pobočce. Nutno předložit účtenku a nemít dluh na pojistném. Akce platí do 31.12.2013 nebo do vyčerpání financí. Některé další pojišťovny (211, 205, RBP, ZPŠ) také přispívají. Sledujte stránky své pojišťovny.


Dále očkujeme na objednání


Obecná doporučení